Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
Eco-Plast-Swiss
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56404002H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 20,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Punime dyer dritare vetrata dhe produkte te tjera plastike me material importi,dhe import eksport te madhrave dhe materialeve te ndryshme pa kufizim,prodhimin dhe shitjen e te gjitha llojeve te materialeve te ndertimit dhe atyre inerte,zhvillimi i importimit,eksportimit dhe tregtimit te te gjitha llojeve te mallrave,kryerja e investimeve ne te gjitha fushat dhe kryesisht per ndertime civile,industriale,turistike,ne infrastrukture etj,zhvillimi dhe kryerja e aktivitetit te sherbimeve,kerkimeve,konsulences,prjekteve dhe studimeve te te gjitha llojeve,realizimi i kontratave,marveshjeve,ortakerive,shoqerive te perbashketa apo i formave te tjera te lejuara nga legjislacioni shqiptar,me persona fizike dhe juridike,shiptare ose te huaj, shoqeri anonime,aksionere per te realizuar operacine industriale,tregtare,financiare dhe veprimtari te ndryshme qe jane te nevojshme dhe me interes per shqiperine si dhe cdo lloj aktiviteti qe do t'i sherbeje realizimit te objektit te shoqerise
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Genc Ēardaku 100
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Genc Ēardaku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Eco-Plast-Swiss
Eco-Plast-Swiss
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!