Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
BUNA TRAVEL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56405004F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Agjensive transport udhetaresh dhe me taksi brenda e jashte vendit.Transport udhetaresh me autobuz si transportet e rastit dhe ne linje te rregullta qytetese, rrethqytetese, nderqytetese brenda dhe ndermjet qarqeve, si dhe nderkombetare. Agjenci spedicionere per transport mallrash.Agjensi turistike - biletari dhe akomodim te grupeve turistike.Hapje te lokaleve ne vendet turistike dhe te banuara per Bar - Restorante dhe Hotele.Transport turistik ne rruge toksore, ujore dhe ajrore brenda dhe jashte vendit.Tregtim te produkteve industriale dhe bujqesore, paisjeve te gjitha llojeve elektroshtepiake, konfeksioneve e te veshmbathjeve, kancelari e kozmetike.Prodhim e tregtim import - eksport dyer e dritare druri dhe duralumini si dhe tregtim mobile.Prodhimin dhe tregtimin e pijeve freskuese dhe alkoolike. Grumbullim dhe tregtim brenda e jashte vendit te bimeve mjeksore dhe eterovajore.Mabrshtrim te gjitha llojeve te blektorise ne natyre dhe me rregjim stallor, per prodhim mishi dhe qumeshti, perpunimin dhe tregtimin brenda e jashte vendit te produkteve e nenprodukteve te tyre.Prodhimin e tregtimin te gjitha materiale qe sherbejne ne fushen e ndertimeve, duke perfshire materialet elektrik.Prodhime brumra,furre buke
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Dritan Neziri 49
Muhamet Neziri 51
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Dritan Neziri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BUNA TRAVEL
BUNA TRAVEL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!