Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
CALZATURIFICIO VIA VENETO
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56405005N-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Eksport import,me shumice dhe pakice,prodhim,perpunim dhe tregtim te kepuceve dhe te pjeseve te saja,prodhime lekure dhe pjeseve te ngjashme te lekures,duke perdorur lenden e pare te furnitorit nga jashte si dhe shitjen e produkteve te perfunduara, ne nje faze te dyte dhe blerjes direkt te lendes se pare dhe shitjen direkt te produktit te perfunduar si ne tregun e brendshem dhe ne tregun e jashtem,transport per vehte dhe te trete,procesi i qepjes dhe montimit te faqeve te kepuceve nen RPA
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sadedin Hoti 95
Sabri Bushati 5
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Sadedin Hoti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
CALZATURIFICIO VIA VENETO
CALZATURIFICIO VIA VENETO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!