Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
RONIART 2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56406201V-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet ne fushen e tregtise:Import lende te pare per prodhim detergjenti dhe artikuj te ndryshem industriale dhe ushqimore.Prodhimi dhe tregimi i detergjenteve te ndryshem.Tregtimi me shumice dhe pakice i artikujve te ndryshem industriale dhe ushqimore, materialeve te ndertimit, pajisjeve hidrosanitare, elektrike dhe elektroshtepiake, pjeseve te kembimit per automjete, pajisje zyrash, import-eksport i tyre.Aktivitet ne fushen e sherbimeve:Agjensi sherbimesh, servis automjetesh, hapja e bar-restoranteve e picerive.Aktivitet ne fushen e transportit:kryesisht transport publik i udhetareve, perfshire transport per vehte dhe per llogari te te treteve, transport nacional mallrash dhe pasagjeresh.Shoqeria mund te bashkepunoje me shoqeri te tjera me objekt te njejte ose te ndryshem nga i saj
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Eduart Grabova 50
Erion Grabova 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Eduart Grabova
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
RONIART 2015
RONIART 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!