Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
MERKAJ-KONSTRUKSION
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56406204A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet ne fushen e ndertimit kryesisht armature dhe lidhje hekuri dhe operacione te tjera punimesh te se njejtes natyre.Eksport-importin dhe tregetimin me shumice dhe pakice te mallrave industriale e ushqimore,materiale te ndertimit,hidrosanitare,elektrike dhe elektroshtepiake,pjeseve te ndertimit, industriale e tregtare dhe mallrave te tjera te konsumit te gjere.Ne fushen e sherbimeve si bar,restorant e sherbime te tjera.Ne fushen e tregetise ēdo lloj aktiviteti tregtar qe shoqeria do te jete ne gjendje ta ushtroje.Shoqeria mund te kryeje ēfaredo lloj sherbimi qe paraqitet ne pajtueshmeri me objektin e saj dhe qe eshte lidhur me kete objekt,duke perjashtuar ato sherbime apo veprimtari qe do te shkaktonin devijimin e saj nga karakteri plotesisht i percaktuar me ligje te veēanta.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gilo Merkaj 100
Sektori ekonomik: ndertime pasurish te patundshme per banim
Administratorė: Gilo Merkaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MERKAJ-KONSTRUKSION
MERKAJ-KONSTRUKSION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!