Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
SM Consulting
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56409001B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Konsulencė manaxheriale, financiare dhe ligjore.Shėrbime Fiskale, Taksash dhe Kontabiliteti, Kontabėl i Miratuar.Konsulencė nė aktivitetet bankare.Analizė financiare dhe kontroll financiar.Pėrpilime Plan biznesi, kėrkim tregu, Due diligence dhe Studime Fizibiliteti.Manaxhimi asetesh, borxhi dhe risku. Shėrbime ndėrmjetėsimi financiare dhe nė tregun e punės. Manaxhim tė burimeve njerėzore dhe zhvillimit organizativ, pėrfshirė dhe qeverisjen Organizative/tė Korporatės.Konsulencė dhe ndjekje procesi pėr themelimin dhe/ose mbylljen e njė sipėrmarrje private. Dizenjim procesesh, strukture, minimizim kostosh.Raportime Biznesi, planifikimi strategjik dhe marketing.Trajnime profesionale dhe manaxheriale nė: manaxhim, financė, burime njerėzore, komunikim, manaxhim ndryshimesh, shitje, operacione, manaxhim konflikti, vlerėsim dhe minimizim risku, zhvillim biznesi, financė dhe kontabilitet, etj pėr ndėrmarrjet private, publike dhe nė vecanti pėr sistemin bankar. Manaxhim, programim dhe vlerėsim projektesh. Manaxhim, komunikim dhe ndėrmjetėsim nė/dhe pjesėmarrje eventesh.Aktivitete nė fushėn sociale, tregtare, komunikimit masiv, marketing dhe tė zhvillimit urban, rural e te tjera nė fushėn e zhvillimit ekonomik e social. si dhe nė fusha tė tjera tė ngjashme tė lidhura me to.Pėr pėrmbushjen e qėlimit tė saj Shoqėria mund tė hapė degė dhe tė krijojė filial nė vėnde tė tjera, nė pėrputhje me legjislacionin e vėndit pėrkatės dhe tė angazhohet nė cfarėdo lloj aktiviteti tjetėr qė nuk ndalohet me ligj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Senida Mesi 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Senida Mesi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SM Consulting
SM Consulting
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!