Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
GERAD COMPANY
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56410201S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Ndertime civile, energjitike, industriale, turistike, bujqesore etj shume kateshe dhe kompletimi me instalimet e nevojshme per to. Ndertim i rrugeve dhe mirembajtje e tyre. Ndertim i veprave te artit (ura, tunele) Punime dheu, sistemime, tarracime etj.Punime karpentierie. Prodhime dhe perpunime materiale inerte etj. Rikonstruksione ndertesash dhe restaurim te cdo lloj monumenti.Mirembajtje e qendrave historike muzeale, e parqeve etj.Sherbime pastrimi.Mirembajtje dhe zhvillim dekori per qytetet.Instalime elektrike, hidraulike, telefonie, fibra optike, interneti etj.Studime urbanistike.Projektim ndertimesh civile, industriale, turistike, ekonomike, bujqesore shume kate.Projektime urbane. Sherbime supervizimi ne cdo kategori ndertimesh.Kolaudim te cdo lloj kategorie ndertimi. Import-eksport dhe tregetim me shumice e pakice te produkteve ushqimore te gatshme dhe gjysem te gatshme,Import-eksport i pijeve alkoolike dhe jo alkoolike si dhe pijeve energjike te te gjitha llojeve. Import-eksport i produkteve ushqimore te te gjitha llojeve, detergjente, produkte industriale etj. Import - export te te gjitha llojeve te veshjeve, produkte kozmetike te cdo lloj marke. Import - eksport, tregetim me shumice e pakice i pajisjeve industriale, elektrike, elektronike, telefonike, elektroshtepiake, artikujve te mobilerise etj.Import - eksport dhe tregetim me shumice e pakice i materialeve te ndertimit, brenda dhe jashte vendit,per llogari te shoqerise apo te treteve. Import -eksport e tregtim i makinerive e pajisjeve, mjeteve motorike, autovetura,kamione,mjete bujqesore, e pjese kembimi te tyre. Import - export ne fushene teknologjise dhe industrine tekstile. Prodhimi dhe perpunimi i materialeve qe perdoren ne ndertim. Transport kombetar dhe nderkombetar ne rruge detare, tokesore apo ajrore. Import - export te barnave mjekesore Import -export hidrokarbure, Blerje, shitje, dhenie me qira e pasurive te luajtshme e te paluajtshme. Gjithashtu per te realizuar objektin e qellimit te saj, shoqeria mund te ndermarre dhe zhvilloje cdo lloj aktiviteti me qellim ndertimi, tregetar, financiar, qeradhenes apo dorezanes qe i vlereson te dobishme apo te nevojshme per arritjen e qellimeve te veprimtarise se saj. Sherbime kontabiliteti.Sherbime juridike. Sherbime per menaxhim biznesi.Sherbime bujqesore, kanalizime, pyllezim dhe mirembajtje, sera bujqesore,ullishte, fidanishte, kullota. Ndertim i fermave bujqesore dhe blektorale. Industria e turizmit, fshate turistike, bare, restorante, hotele, resorte. Industria e perpunimit te drurit,mobileri. Industria e modes, design, marka veshjesh. Blerje, shitje, dhenie me qira e pasurive te luajtshme e te paluajtshme. Sherbime telefonie, interneti,, televizioni, multimedia, kompani telefonie celulare. Ndertmi i rrjetit te fibrave optike per operatoret publik.Sherbime pastrim dhe gjelberimi. Transport urban dhe interurban.Ndertime shkollash, universitete, kopshte, cerdhe, qendra edukimi etj. Specializime ne cdo lloj fushe te arsimit. Qendra karburanti.Ndertimi i spitaleve, farmacive, klinika dentare, sherbim urgjence (ambulanca dhe helikopter).Kompani ajrore, detare, agjensi udhetimesh etj. Industri rafinerie, njerrje, perpunim dhe pastrim karburantesh. Cdo lloj sherbimi tjeter te papermendur
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Vexhi Danaj 50
Everest Troka 50
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Vexhi Danaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GERAD COMPANY
GERAD COMPANY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!