Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ALB MEKANIKA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56410501N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import- eksport, pjese kembimi, makineri bujqesore, industriale, ndertimi.Tregti me shumice dhe pakice te mallrave te ndryshem, industriale, lendeve te ndertimit,makineri bujqesore, industriale, ndertimi, servis, asistence teknike.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Albert Onjea 50
Ilia Naēi 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Albert Onjea
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALB MEKANIKA
ALB MEKANIKA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!