Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
ISKRA ENERGY
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56410601T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korce
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-Eksport projektim, ndertim, rikonstruksion dhe modernizim (ndertime dhe perteritje te objekteve civile e industriale,rikonstruksion dhe mirmabjtje te godinave civile, industriale e sportive,veshje fasadash. Ndertim dhe shtrim te rrugeve ne pergjithesi (autosrada,mbikalime, hekurudha, tramvaim,metro etj).Germime ne toke, punime nentokesore, ura e vepra arti. Ndertim ujesjellsash, pastrim uji, gasjellsa, vajsjellsa, vepra kullimi e vaditje. Punime per prishjen e ndertimeve. Vendosje e sinjalistikave rugore, bariera dhe mbrojte rrugore. Punime topogjeodezike, ndertime detare dhe punime thellimi ne uje.Ndertim i impjanteve per prodhim energjie elektrike, ndertime per nenstacione, kabina e transformatore, linja TN e te mesem dhe shperndarjen e energjise.Marja persiper e cdo lloj punimi ndertimor te sektorit shteteror dhe privat dhe ngritjen e ndertesave te ndryshme private, profesionale, ose ndertesave te banimit.Zbatimin e punimeve shteterore ose private te punimeve te dheut, punimeve rrugore dhe menyren e sipermarrjes dhe nenkontraktimit.Import – eksport dhe tregtim te makinerive te punes, te mjeteve te punes, hekurit dhe nenproduketeve te tij si dhe cdo lloj materiali tjeter ndertimor.Tregti te pergjithshme te cdo materiali qe nevojitet ne fushen e ndertimit.Punime minerare, gjeologjike.Tregti te artikujve te ndryshem te te gjitha llojeve, me shumice e pakice sipas ligjeve ne fuqi.Tregti te artikujve te ndryshem industriale e materiale ndertimi, lende te pare brenda e jashte vendit.Tregti me shumice e pakice te artikujve te ndryshem ushqimore, pije alkolike.Tregti me shumice e pakice , import eksport te mallrave bujqesore, pesticide, plehra kimike, farera, fidane, prodhime bujqesore e blegtorale, bime medicinale. Tregti pijesh alkolike e freskuese.Tregti duhani, cigare te llojeve te ndryshme.Tregti paisjesh elektroshtepijake, higjenosanitare dhe hidraulike.Import- eksport,tregti me shumice e pakice te te gjitha llojeve, cilesive te gomave te mjeteve. Tregti automjetesh te cdo lloj marke e tonazhi, si e pjese kembimi per to.Transport udhetaresh brenda e jashte vendit.Hapje dhe shfrytezim kompleksi turistik, hotel, motel, bar- restorant, pishine, diskoteke, qender pushimi dhe kurative.Import – eksport, prodhim e transport per te tretet me materialin e vet ose te porositesit.Projektim, ndertim, rikonstruksion dhe modernizim(perteritjen) e objekteve civile, industriale, ndertim dhe shtrimin e rrugeve ne pergjithesi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Dimitrios Saleptsis 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Dimitrios Saleptsis
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ISKRA ENERGY
ISKRA ENERGY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!