Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
SAK 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56413005H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 5,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import eksport, tregtim me shumice dhe pakice, te konfeksioneve, kepuceve, veshje sportive, veshmbathje etj. Import eksport dhe tregtim te artikujve te ndryshem industrial, hidrosanitar, ushqimor, elektrike, materiale ndertimi elektronike etj. Hapje rrobaqepsije, bare, restorante, hotele etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Skender Kroni 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Skender Kroni
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SAK 2015
SAK 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!