Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
VD FINANCIAL TRANSACTION
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56417201H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Arkivim elektronik i dokumentave dhe sherbimeve administrative te pergjithshme per ndermarrje, sherbim konsulence e pergjithshme per ndermarrje,menaxhimi i sherbimeve eletronike, siteve, te dhenave informatike per ndermarrjet.Aktivitetet tregtare mund te kryhen direkt apo ne formen e perfaqesive, si ne Shqiperi dhe jashte saj, perfshire, tregtine me shumice dhe pakice.Shoqeria mund te kryeje te gjtiha veprimet tregtare, industriale, te luajtshme te paluajtshme dhe te kryeje cfaredolloj aktiviteti tjeter te lejuar qe konsiderohet i nevojshem per realizimin e objektit te aktivitetit te shoqerise.Gjithashtu shoqeria mund te marre pjese ne shoqeri dhe/ose kooperativa, ndermarrje te cdo natyre qe kane objekt te njejte apo qe lidhet me objektin e shoqerise
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Domenico Villa 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Domenico Villa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
VD FINANCIAL TRANSACTION
VD FINANCIAL TRANSACTION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!