Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
JOY PETROL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56423201O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregeti me pakice karburanti e lubrifikanti.Dhenie dhe marrje me qira te objekteve tregetare,prodhuese,rezidenciale etj.Eksport-Import dhe tregetim me pakice e shumice te materialeve te ndertimit, hidrosanitareve, elektrike dhe elektroshtepiake, pjeseve te ndertimit mobilerive dhe pajisjeve te zyrave., mallrave ushqimore , industriale dhe mallrat e tjera te konsumit te gjere.Hapjen e restoranteve, bar, picerive,dyqaneve dhe hotelerive si dhe shfrytezimin e tyre.Transportin e mallrave dhe pasagjereve brenda dhe jashte vendit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Xhevit Danaj 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Xhevit Danaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
JOY PETROL
JOY PETROL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!