Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
Sinanaj Konstruksion Group
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56425201B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet ne fushen e ndertimit,per zbatim.Ndertime shume kateshe civile ,industriale,turistike,bujqesoreduke perfshire prodhim,tregetim te materjaleve te ndertimit,tregetim inerte-gure,makineri germimi,shpimi dhe nivelime,sherbime ndertimore,import,eksport te materialeve te ndertimit,kanalizime, ujesjellesa,rruge,prova laboratorike te materjalevete ndertimit dhe prodhimeve te betonit e betonarmeje, punime karpenterie metalike,rikonstruksion godinash civile e ekonomike,veshje fasadash,shfrytezim te lendes drusore,pyllezime, punime mermeri si dhe ēdo ze tjeter te parashikuar ne liēencen e Drejtuesit teknik te shoqerise.Ndertim veprash mbi lumenj,mbrijtese,sisteme hidraulike,elektromekanike,elektrike ,telefonike,elektronik dhe kullimi, ne pika te veēanta apo rrjete ne lidhje me sistemimin e shtratit te ujit natyror apo artificial si dhe mbrojtjen e territori nga keto rrjedha uji, te kompletuara me ēdo veper te lidhur , shtese ose aksesor , si dhe te gjitha impiantet elektromekanik, elektrik,telefonik dhe elektronik.Perfshihen ne menure te thjeshtuar kanalete lundrueshem, banesat e zgjerimit,sistemet e vatrave,konsolidimer e strukturave ,te shtreterve te lumenjve dhe rrjedhave,argjinaturat e ēdo lloji,sistemet dhe disiplinimin hidraulik te ujrave siperfaqesore,vepra te barrierave traversave per devijime dhe vepra per stabilizim te pjerresive.Export-Import dhe tregtimin me shumice dhe pakice te materialeve te ndertimit ,elektrike,hidraulike, pajisjeve industriale, pajisjeve hidrosanitare,pajisje alumini,hekuri,xhami,pllaka,parket,automjete,makineri,sistem ngrohje dhe ftohje,duraluminit,tregetim me pakice te karburanteve dhe vajrave lubrifikante,importimin e lendeve te para per prodhim dhe mallra te tjera te konsumit te gjere.Tregtim me shumice dhe pakice te produkteve industriale , ushqimore blektorale,bujqesore,veshmbathje,sherbime sociale.Bar- Restorant dhe Hoteleri,fshatra turistike,motele,agjenci per shit-blerje,dhenie me qera te pasurive te tundshme dhe te patundshme,Makineri industriale ,pika servisi e lavashi, linja prodhimi
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Bedri Sinanaj 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Bedri Sinanaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Sinanaj Konstruksion Group
Sinanaj Konstruksion Group
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!