Ndryshimi i fundit: E Martė, 10 Dhjetor 2019
FD forex
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56505001H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Veprimtaria e agjentit per transferte parash ne emer dhe per llogari te nje subjekti financiar jo-banke. Veprimtaria e agjentit per sherbimin e pagesave per te tretet, ne emer dhe per llogari te nje subjekti financiar jo-banke. Veoprimtari e agjentit komisioner. Kembim valute. agjensi imobilare. Agjensi turistike dhe biletari. Import-eksport artikuj te ndryshem.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Irfan Dragusha 100
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Administratorė: Irfan Dragusha
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FD forex
FD forex
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!