Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
ALMARINA OR
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56506204C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 14,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Rritjen dhe tregtimin e peshkut te ujerave te kripur, te embel dhe te kafsheve ne pergjithesi, drejtimin e fermave bujqesore mbi fonde ne pronesi, qira, shoqeri bujqesore dhe koncesione,kerkim dhe eksperimentim te teknologjive te reja te mbareshtrimit, furnizim sherbimesh te lidhura dhe gjithashtu konsulence teknike ne sektorin e akuakultures. Aktivitete te trasformimit, konservimit dhe tregrimit te produkteve te peshkut dhe te produkteve ushqimore ne pergjithesi, si te tijat ashtu dhe te te treteve. Tregtia mund te behet edhe me shumice, me pakice ose nepermjet kanaleve telematike. Aktiviteti i trasportit te mallrave per llogari te te treteve, me mjete te sajat ose te te treteve me interes te veēante ne territorin shqiptar dhe ne gjithe hapesiren ballkanike. Aktiviteti i prodhimit dhe tregrimit te ushqimit, edhe jashte territorit te shtetit. Aktiviteti i prodhimit te energjise elektrike dhe te ēdo lloj tipologjie energjie alternative. Shoqeria mund te zhvilloje gjithashtu aktivitetet: Blerjes, shitjes dhe administrimit ne shoqeri kapitalesh dhe personash, edhe jo rezidente ne territorin e shtetit. Mund te leshoje dorezani dhe garanci reale, aktiviteti financiar duhet te zhvillohet ne zbatim te ligjeve te fushes. Blerjen dhe shitjen e terreneve per ndertim dhe bujqesor, administrim i planeve te ndertimit, punime ndertimi si vete ashtu dhe ndaj te treteve ne sipermarrje, sipermarrje publike dhe private ne pergjithesi. Ndertimi i banesave, industriale, artizanale, tregtare dhe bujqesore, si per llogari te saj ashtu dhe per llogari te te treteve. Ndertimi dhe/ose administrimi i aktiviteteve te pritjes ne pergjithesi edhe me shitjen e pijeve dhe ushqimeve. Shoqeria, mund te kryeje te gjitha veprimet tregtare, industriale, te pasurive te paluajtshme dhe financiare per te cilat, ne varesi te formes se shoqerise nuk ka pengese ligjore dhe ne lidhje me objektin e shoqerise, mund te marre kredi nga instimte kredie, banka, private ose ente publike, duke dhene te gjitha garancite hipotekore, mund te leshoje dorezani dhe te detyrohet per te tjere, edhe si i trete dhenes i hipotekes.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sheme Kondi 5
Niazi Mustafa 5
SALMONTRUTTA S.R.L 90
Sektori ekonomik: peshkim
Administratorė: Niccola Rossi, Sheme Kondi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALMARINA OR
ALMARINA OR
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!