Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
SDT-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56512001T-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Punime te ndryshme ne fushen e ndertimit dhe sherbimit si dhe shtrim rruge me asfalt,instalime gazi,elektrike,hidraulike,aspirimi,kondicionimi,telefonije,shtrim rrugesh e transportesh,luarje fasadash,etj,sherbime te ndertimit dhe publike,prodhim dhe punim inerte,gdhenie guri,etj, te ngjashme me to.Tregtim me shumice e pakice te artikujve te veshmathjes,konfeksione,import eksport te konfeksioneve,veshmbathjeve,makinerive dhe pjeseve ndryshme te kembimit,import eksport per qarkullimin e lire dhe nen regjimin e perpunimit aktiv,import eksport tregtim me shumice e pakice te gjithe llojeve te artikujve industrial,shtepiak,hidrosanitttare,ushqimore etj,tregtim me shumice dhe pakice i materjaleve te ndertimit,tregtim shumice e pakice,import-eksport i duroaluminit dhe i produkteve te gatshme dhe gjysem te gatshme te duraluminit,tregtim me shumice dhe pakice import eksport i produkteve dhe nenprodukteve bujqesore dhe blegtorale,ushqimeve per blegtorine,farerave,fidaneve,plehrave kimike,makineri bujqesore blegtorale,bime medicionale,tregtim i lekurave dhe prodhimeve te tjera,si canta kepuce etj,tregtim me shumice dhe pakice import eksport i artikujve te ndryshem industrial,kancelari dhe artikuj shkollore,i artikujve ushqimore,hidrosanitare,goma makinash,materiale ndertimi,elektroshtepiake,elektrike,tekstile dhe konfeksione,makineri e paisje,tregtim me shumice dhe pakice i konfeksioneve te ndryshme i gateshme dhe i gjysem te gateshme,plerjen e lendeve te para,ndihmese,import eksport,teknologji e paisje konfeksinesh,ambalazhimi i tyre dhe stampim,tregtim me pakice import eksport gazti natyrore per ngrohje,gatim dhe lende djegese per automjetet si dhe te gazit te lenget,distributor,bar kafe,tregtim me shumice dhe pakice,impor eksport i lendeve drusore,tregtim i paisjeve te kembimit per autovetura,mjete transporti,tapiceri,atrecature,mobiljeve,artikujve kozmetike,lende te perpunuara e te paperpunuara,te bimeve med-icinale,kimikate te ndryshme,materiale elektrike,elektronike,paisje elektroshepiake,makina dhe pjese kembimi per makina,per automjete dhe sherbimi e riparimi i tyrre,pika servisi,lavazh,punime druri e duralumini,prodhim e tregtim te materialeve te ndertimit,ndertime rrugesh,urash,hotele,fshatrave turistike,moteleve si dhe agjensive per shitblerje dhenie me qera te pasurive te tundshme dhe te patundshme,agjensive per shitblerje,agjensi turistike,kominionere,transport te udhetarve e te mallrave si brenda vendit ashtu dhe jashte tij e cdo operacion tjeter qe bashkohet me veprimtarite e siperme e qe konsiderohet i pershtatshem e me leverdi per rritjen e zhvillimin e metejshem te aktivitetit te shoqerise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: David Schers
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SDT-2015
SDT-2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!