Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
TECNOALBANIA GROUP
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56512002E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 420,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Te operoje ne sektorin e telekomunikacionit duke kryer cdo lloj veprimtarie nepermjet telefonit per llogari te vet apo te treteve me seli ne Shqiperi apo ne cdo vend tjeter qe ka lidhje me Republiken e Shqiperise, duke respektuar ligjin ne fuqi. Te kryeje aktivitete nepermjet telefonit te cdo lloji per llogari te vet apo te treteve, telemarketing,sekretari telefonike, shitje nepermjet telefonit, sondazhe,mesazhe promocionale dhe cdo lloj tjeter aktiviteti te lidhur me te , ku persa permendur me siper nuk mund te jete saktesisht apo e kufizuar. Te bleje e te shese ose te jape me qira, ne perdorim, ne uzufrukt ose ne shfrytezim pasuri te luajtshme e pasuri te paluajtshme te rregjistruara ne rregjistrat publike. Shoqeria mund te kryeje gjithashtu te gjitha operacionet tregtare, mbi pasuri te luajtshme apo te paluajtshme, qe do te vleresohen te nevojshme apo te dobishme per realizimin e objektit te shoqerise si dhe te bleje pjesemarrje ne kapitalin themeltar te shoqerive te tjera qe kane objekt te ngjashem apo te afert me te vetin .Shoqeria mund te kete pjesemarrje ne formen e mbajtjes se aksioneve /kuotave apo interesave te tjera ne shoqeri tregtare apo ndermarrje me objekt veprimtari te cfaredo lloji, ashtu sikur se do te ofroje dhe jane garanci te gjitha formave ligjore per sigurimin e permbushjes se detyrimeve tete treteve , gjithashtu mund te kryeje te gjitha veprimet e nevojshme te vendimmarrjes dhe administrimit te shoqerive apo ndermarrjeve ne te cilat merr pjese ne cilesine e ortakut apo aksionarit si dhe do te kryeje cdo veprimtari tjeter te natyresfinanciare e tregtare per permbushjene objektit te veprimtarise se shoqerise , ne perputhje me ligjin Shqiptar.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gesualdo Ranalletta 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Stela Muēa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TECNOALBANIA GROUP
TECNOALBANIA GROUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!