Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Rimac Grup
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56518204Q-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Ndertimi i makinerive fikse dhe te levizshme per copezimin, bluarjen, shoshitjen e materialeve inerte dhe joinerte.Mirembajtje dhe riparime te makinerive per copezimin, bluarjen, shoshitjen e materialeve inerte dhe jo inerte, te makinerive levizese ne toke dhe te makinerive levizese ne toke dhe te makinerive dhe pajisjeve per ndertim ne pergjithesi dhe per shume perdorimeshe, te automjeteve te cfaredolloj tipi, edhe te targuara.Tregti me shumice e pakice dhe ne cdo forme te makinerive per copezimin, bluarjen, shoshitjen e materialeve inerte dhe jo inerte, te makinerive levizese ne toke dhe te makinerive dhe pajisjeve per ndertim ne pergjithesi dhe shume perdorimeshe, te automjeteve te cfaredolloj tipi edhe te targuara, edhe me cilesine e perfaqesuesit,agjentit dhe komisionerit te ketyre produkteve.Dhenie me qira, me ose pa punonjes te makinerive per copezimin, bluarjen dhe shoshitjen e materialeve inerte etj.Sherbime copezimi, bluarje, shoshitje te materialeve inerte dhe joinerte me impiante, pajisje e makineri ne pronesi te saj dhe ne pronesi te te treteve., Tregtim me shumice dhe pakice dhe ne cfaredolloj forme te materialeve per ndertim.Trajtim, ndermjetsim dhe tregeti te mbeturinave, tharje e vendeve te kontaminuara-konsulence teknike, administrative dhe per administrimin e shoqerive, konsulence ambientale, sherbime profesionale e zgjidhje praktike, kurse kualifikimi dhe formim profesional te personelit per llogari te shoqerive, sherbime ndermjetesimi.Aktivitet ndertimi me fushe te gjere, edhe per llogari te te treteve ne vecanti:blerje shitje kembim trojesh te pershtatshem per ndertim etj.ndertimi dhe vendosja e parafabrikateve, kryerja e punimeve te restaurimit, rekuperimit, permiresimit, mirembajtjes se zakonshme dhe te jashtezakonshme, ndreqjes dhe finitures se ndertesave, godinave publike dhe te destinuara ne sherbim te publikut dhe ambientit etj. Kryerja e veprave speciale ne beton arme, kryerje punimeve dhe veprave publike si ura, ujesjellsave, kanalizimesh, gazsjellesash, impiantesh per ujitje, kryerja e punimeve per mbrojtjwen dhe sistemimin hidraulik.Shoqeria mund te pajisjet me leje licenca, te kryeje shitblerje te ndermarjeve tregtare, pagesash apo arketime royalties, administrim te joint-venture, te franchising, te nenshkruaje mareveshje apo bashkepunime me te trete i ne Shqiperi edhe jashte vendit.Shoqeria mund te kryeje operacione tregtare, mobiliare, imobiliare, financiare e industriale, te kryeje cdo lloj financimi me entet publike, institutet e kreditit, bankat, shoqerite dhe privatet duke leshuar garanci reale e personale, si dhe duke dhene fideiussione, avale e garanci reale ne favor te te treteve
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Eduard Alikaj 50
Cristian Vianelli 50
Sektori ekonomik: sherbime-ujesjelles-kanalizime-shperndarje energjie-perkthime-noteri-avokature-konvikte-sherbime bamiresie
Administratorė: Ēeljeta Dalipaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Rimac Grup
Rimac Grup
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!