Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
NEW TREND CASA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56523205D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Aredim restaurime,mobilim,kontabilitet,menaxhim,logjistike,tregti,import-export,prodhim,tregtishumice/pakice,kultivim agrikulture,sherbime mekanike,restorant-hoteleri,infrastrukture(rruge,hekurudha,porte).turizem,gastronomi,ndertime teknologjike,transport brenda dhe jashte vendit,prodhim dhe ndertim te materjaleve metalike,ndertime civile,projektime,prodhime bulmetore etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ruvin Spahiu 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Lulzim Isufi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
NEW TREND CASA
NEW TREND CASA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!