Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Quintili Germani
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56524202H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 70,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ferme agrituristike dhe e detajuar.Kultivim hardhish per prodhimin e veres dhe per tavoline.Prodhim dhe tregti vere (kantine)si dhe tregtim te rrushit per ushqim.kultivim te perimeve.kultivim te pemeve frutore ,prodhim,transformimi ne reēel te llojeve te ndryshme,tregtim i tyre.Aktivietet pemetarie per prodhimin e drurit.Aktivitet per kultivimin e peshkut dhe tregtimin e tij.Aktivitet helicikulture,per grumbullimin dhe tregtimin e kermijve.Aktivitet fidanishte.Ferme Zooteknike per rritjen e gicave,kecave,deleve, blegtorise etj,transformimi,prodhimi dhe tregtimi i nenprodukteve te tyre.Kultivim i ullirit,prodhim dhe tregtim i vajit te ullirit.Kultivim,transformim dhe tregtim i kerpudhave dhe tartufit.Tregtimi me shumice dhe me pakice dhe ne ēfaredo lloj forme te artikujve te mesiperm.Ne kuader te aktiviteteve te pershkruara me siper ,shoqeria mund te pajiset me ēfaredo lloj licence,autorizimi,leje dhe te tjera te ngjashme, te kryej shitblerje te ndermarrjeve tregtare,pagesash apo arketime royalties,administrim te jont-venture, te franchisising ,te nenshkruaj marreveshja apo bashkepunime me te trete ne shqiperi ashtu dhe jashte shtetit, si per vete,ashtu dhe per llogari te te tjereve.Shoqeria mund te kryej,gjithashtu ne kufijte qe lejojne ligjet ne fuqi, te gjitha operacionet tregtare,mobilare, imobilare,financiare e industriale qe do ti konsideroj te dobishme per arritjen e objektit te shoqerise si dhe mund te interesohet dhe te marre pjese ne shoqeri te tjera qe kane te njejtat qellime ,analoge apo plotesuese me te .Ne fund shoqeria mund te kryeje ēdo lloj forme financimi me entet publike ,institutet e krdeitit,bankat,shoqerite dhe privatet ,duke leshuar garanci reale e personale,si dhe duke dhene fideiussione,avale e garanci ne favor te te treteve
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Federica Germani 100
Sektori ekonomik: bujqesi; prodhime ferme; pemtari; vreshtari
Administratorė: Federica Germani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Quintili Germani
Quintili Germani
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!