Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
METALPRO 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56527201O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 5,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 5
Fusha e veprimtarisė: Punime mekanike ne pergjithesi.Aktivitetet tregtare mund te kryhen direkt apo ne formen e perfaqesive, si ne Shqiperin dhe jashte saj, perfshire tregtine me shumice dhe me pakice.Shoqeria mund te kryeje te gjitha veprimet tregtare, industriale, te luajtshme, te paluajtshme dhe te kryeje cfaredolloj aktiviteti tjeter te lejuar qe konsiderohet i nevojshem per realizimin e objektit te aktivitetit te shoqerise.Gjithashtu shoqeria mund te marre pjese ne shoqeri dhe/ose kooperativa, ndermarrje te cdo natyre qe kane objekt te te njejte apo qe lidhet me objektin e veprimtarise se shoqerise.Aktivitet ekonomik ne fushen e regjimit te perpunimit aktiv.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Maurizio Sanvito 20
Giuseppe Montanelli 20
Ettore Sanvito 20
Fausto Sanvito 20
Franco Giovenzana 20
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Maurizio Sanvito
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
METALPRO 2015
METALPRO 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!