Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
GOLDEN MEDICINE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56601201C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet ne fushen e turizmit si hoteleri,agjenci turistike,udhetime turistike,bar restorant etj.Veprimtari tregtie me shumice te artikujve dhe mallrave te te gjitha llojeve.Veprimtari import-eksport.Prodhimin e materialeve inerte te ndertimit si dhe transportin e tyre ,punime dheu,sistemime,taracime,ndertimecivile dhe ekonomike,ndertime rrugesh,ndertime ujesjellesash e kanalizimesh,hapje kinemaje,bar,bufe,disko,agjenci turistike,organizimin e veprimtarive kulturore si koncerte festive etj.Sporte ujore(pishina,woterpol,maratone detare,veliera,spasheater).Stacion nisje per linjat turistike detare te gjirit te Vlores si Sazanit,Karaburunit,Porto-Nova,Grama, Shpella e Haxhi Alise etj.Aktivitet e akuakultures ne det.Shfrytezimin e terreneve per prodhime bujqesore dhe blegtorale,bimeve mjekesore,tregtimin e ketyre artikujve brenda e jashte vendit si dhe ngritjen e linjave te perpunimit magazinimit dhe ruajtjes se ketyre produkteve.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Endrigen Saliaj 100
Sektori ekonomik: hoteleri-turizem
Administratorė: Endrigen Saliaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GOLDEN MEDICINE
GOLDEN MEDICINE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!