Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
CO-BE-IN PLUS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56601202K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Studimi projektimi,zbatimi dhe ndertimi i objekteve te ndryshme civile,social -kulturore dhe industriale dhe zhvillimin urban te ambientit,tregtim i materialeve te ndertimit si dhe import eksport te ketyre materialeve,tregtimi i artikujve te ndryshem industrial me shumice dhe pakice dhe import i ture,si dhe ēdo aktivitet tjeter tregtar te lidhur ap ndihmes me to.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Eduart Meminaj 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Eduart Meminaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
CO-BE-IN PLUS
CO-BE-IN PLUS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!