Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
MURRA-1988
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56602401T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Diber
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Shitje me pakice te karburanteve e vajrave lubrifikant dhe nenprodukteve te tij.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Enea Murra 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Enea Murra
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MURRA-1988
MURRA-1988
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!