Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
MARIO-MATEO
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56607701Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Diber
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: )Nė fushėn e transportit, nė drejtimet e mėposhtme:Transport kombėtarė dhe ndėrkombėtare udhėtarėsh dhe mallrash, me autobuzė, furgona, dhe taksi me automjetet e vetė shoqėrisė apo dhe tė tė tretėve.Transport produktesh bujqėsore dhe blektorale , brenda dhe jashtė vendit, me mjetet e veta apo tė tė tretėve.Transport materialesh ndėrtimi dhe lėndėsh tė para, brenda dhe jashtė vendit, me mjetet e veta apo tė tė treteve.Transport bimėsh mjekėsore, eterovajore, plehra kimike, pesticide etj brenda dhe jashtė vendit, me mjetet e veta apo tė tė treteve.b)Nė fushėn e tregtisė:Import, Eksport,tregtim artikujsh tė ndryshėm tė tė gjitha llojeve me shumicė dhe me pakicė.Tregtim i artikujve tė ndryshem industrial.Tregtim i artikujve tė ndryshėm ushqimorė.Tregtim i artikujve tė ndryshėm bujqėsorė dhe blektoral.Tregtim Fruta Perime.Tregtim automjetesh tė ēdo lloji, marke e tonazhi si dhe tregtim pjesė kėmbimi pėr to.Tregtim bimėsh mjekėsore, eterovajore, plehra kimike, pesticide, konfeksione, tekstile, artikuj kozmetikė, kėpucė, tė cdo lloji, galanteri e artikuj lėkure.Tregtim pijesh alkolike dhe joalkolike. etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Mentor Pergjegji
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MARIO-MATEO
MARIO-MATEO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!