Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
BIG PAVARESIA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56609207V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 5,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import – eksport , tregetimin e artikujve te ndryshem te te gjitha llojeve , me shumice dhe pakice si : Tregtim artikuj te ndryshem industriale . Tregtim artikuj te ndryshem ushqimore .Tregtim artikuj te ndryshem bujqesore e blegtorale.Tregtim fruta - perime .Tregtim pije alkolike te ndryshme.Tregtim konfeksione te ndryshme per te rritur dhe femije.Tregtim prodhimesh kozmetike e estetike . Transport mallrash te te gjitha llojeve brenda dhe jashte vendit. Tregtim automjetesh te ēdo lloji, marke e tonazhi, si dhe pjese kembimi per to. Tregtim, montim, riparim paisjesh elektro - shtepiake , elektronike , elektrike , kompjuterike , higjeno - sanitare dhe hidraulike , prodhime qeramike , artizanati , paisje zyrash etj. Hapje dhe shfrytezim hotelesh , motelesh, diskotekash, lojra argetuese per femije , qender sportive , qendra pushimi e kurative . Per kryerjen e veprimtarisė sė saj Shoqeria do te hape njesi grumbulluese, perpunuese, sherbimi ose tregtimi, duke bashkepunuar me persona fizike ose juridike, vendas ose te huaj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Avni Jaupaj 49
BIGALB GROUP 51
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Avni Jaupaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BIG PAVARESIA
BIG PAVARESIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!