Ndryshimi i fundit: E Martė, 10 Dhjetor 2019
Da-BI.N Group
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56610203R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Sherbime inxhinierike, suport tregtar kombetar dhe tregti me jashte, mbeshtetje per administraten publike dhe private, zhvillim i teknologjise, import te makinerive.Disenjimi, projektimi, prodhimi, studime, hulumtime, analiza dhe matje, konsultime, organizimin dhe menaxhimin e kurseve profesionale qe ka te beje me sigurine dhe performancen ne te gjithe sektoret industriale.Nderkombetarizimi, marketing komercial, projektimin dhe ndertimin e faqeve te internetit, reklamat dhe marredheniet me publikun, projektimit tekniko-komercial, realizimin e aktiviteteve komerciale dhe industriale, te sherbimeve teknike te projektimit, ndertimi dhe lancimin e markave nderkombetare te korporatave. Mbeshtetje dhe keshillim per administraten publike dhe private per projektet qe kane te bejne me zhvillimin e territorit.Cdo gje qe eshte e pershtatshme per zhvillimin e teknologjise dhe te industrise ne pergjithesi.Furnizimi i pajisjeve dhe sherbimeve per industrine, prodhimi drejtperdrejt ose si pale e trete, te artikujve te lekures, veshjeve, kepuceve dhe aksesoreve te te gjitha llojeve, duke perfshire, pa kufizim, pajisje sportive, pajisje banjo, kozmetike, parfume, stoli, artikuj per pesonat dhe shtepite, produkte mobilerije per shtepi, makineri dhe pajisje industriale.Aktivitet tregtare mund te kryhen direkt ne formen e perfaqesive, si ne Shqiperi dhe jashte saj, perfshire tregtine me shumice e pakice.Shoqeria mund te kryeje te gtiha veprimet tregtare, industriale, te luajtshme dhe te paluajtshme dhe te kryeje cfaredolloj aktiviteti tjeter te lejuar qe konsiderohet i nevojshem per realizimin e objektit te shoqerise. Mund te marre pjese ne shoqeri dhe/ose kooperativa, nderrmarrje te cdo natyre qe kane objekt te njejte apo qe lidhet me objektin e veprimtarise se shoqerise
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Christioan Lenin Caballero 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Christioan Lenin Caballero
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Da-BI.N Group
Da-BI.N Group
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!