Ndryshimi i fundit: E Martė, 10 Dhjetor 2019
MEGA-PLAST-2L
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56615701K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Diber
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Nė fushėn e tregtisė:Import-eksport, tregtimi i artikujve tė ndryshėm i tė gjitha llojeve, me shumicė e pakicė, tregtimi i artikujve tė ndryshėm industrialė, tregtim pajisjesh elektro-shtėpiake, elektronike, higjeno-sanitare, hidraulike, prodhime qeramike, artizanati etj.Tregtim i pjesėve tė kėmbimit pėr automjete. Shitje automjetesh. Nė fushėn e ndėrtimit:Punime gėrmimi nė tokė, ndėrtime civile dhe industriale, rikonstruksion dhe mirėmbajtje godinash civile e industriale,veshje fasadash. Rrugė, autostrada, mbikalime. Punime pėr prishjen e ndėrtimeve. Impiante hidrosanitare e kuzhina, lavanteri, mirėmbajtja e tyre. Punime pėr ndėrtimin dhe mirėmbajtjen e ujėsjellsave. Punime rifiniture tė muraturės dhe tė lidhura me to, rifiniturė me materiale druri, plastik, metalik e xhami dhe rifiniturė tė natyrės teknike ndėrtuese. Impiante tė sinjalistikės ndriēuese tė trafikut, Sinjalistika rrugore jo ndriēuese. Barriera dhe mbrojtje rrugore. Punime dhe mbrojtje lumore, sistemime hidraulike dhe bonifikime. Nė fushėn e transportit:Transport mallrash tė tė gjitha llojeve brenda e jashtė vendit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Granit Methasani 50
Armand Skuka 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Granit Methasani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MEGA-PLAST-2L
MEGA-PLAST-2L
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!