Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
S & M - KONSTRUKSION
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56620204G-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet ne fushen e ndertimit, per zbatim;Ndertime shume kateshe civile ,industriale,turistike,bujqesore,duke perfshire prodhim,tregetim te materjaleve te ndertimit ,blerje dhe shitje trojesh ,tregetim inerte- gure,makineri germimi,shpimi dhe nivelime, sherbime ndertimore,import,eksport te materialeve te ndertimit ,kanalizime,ujesjellesa,rruge,provalaboratorike te materjaleve te ndertimit dhe prodhimeve te betonit e betonarmeje,punime karpentjerie metalike,rikonstruksion godinash civile e ekonomike,veshje fasadash ,shfrytezimte lendes drusore,pyllezime,perpunime mermeri si dhe ēdo ze tjeter te parashikuar ne liēencen e Drejtuesit Teknik te shoqerise.Export-Import dhe tregtimin me shumice dhe pakice te materialeve te ndertimit ,mekanike, elektrike ,hidraulike,pajisejeve industriale,paisje hidrosanitare,mobiljeve,artikuj kozmetike,paisje alumini,hekuri,xhami,pllaka,parket,automjete,makineri,sistem ngrohje dhe ftohje,sherbme informatike,lende te perpunuara e te paperpunuara te bimeve medicinale,lende drusore,plastike,duraluminit,tregetim me pakice te karburanteve dhe vajrave lubrifikante,importimin e lendeve te para per prodhim dhe mallra te tjera te konsumit te gjere.Tregetim me shumice dhe pakice te produkteve industriale,ushqimore,blektorale,bujqesore,veshmbathje.Ushtrim te aktivitetit bujqeso dhe blegtoral,sherbvime sociale.Bar-Restorant Dhe Hoteleri.Fshatra turistike,motele,agjensi per shitblerje,dhenie me qera te pasurive te tundshme dhe te patundshme ,agjensi komisionere ,transport te udhetareve e te mallrave si brenda dhe jashte vendit.Turizem detar,tregeti automjetesh,makineri industriale,pika servisi e lavazhi,linjaprodhimi,prodhime mobilje import-eksport,prodhime dhe tregetime konfeksione import-eksport.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Sokol Mejdiaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
S & M - KONSTRUKSION
S & M - KONSTRUKSION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!