Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
REXHA-2ER
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56620901B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Kukes
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Zhvillim aktiviteti minerar,shfrytezim siperfaqesor e nentokesore,import-eksport etj.Punime dhe tregtim mermeri,pajisje makineri dhe aksesor te llojeve te ndryshme.Import-eksport mallrash te ndryshme dhe transportimin e tyre me shumice e pakice brenda dhe jashte vendit.Hotele.Bar-Restorant.Tregtimin e artikujve te ndryshem ushqimor e industrial.Autoservis,pike lavazhi,parkimi.Tregtimin e materialeve te ndertimit e lendeve te para brenda dhe jashte vendit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Mehmet Dauti 40
Goran Boshkoski 30
Rexh Dauti 30
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Mehmet Dauti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
REXHA-2ER
REXHA-2ER
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!