Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
LABORATORIO POLIAMBULATORIO CARAVELLI
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56621201K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 5
Fusha e veprimtarisė: Sherbime laboratorike per analiza klinike, me sektore te specializuar ne kimine klinike, imunologjike, mikrologji, hematologji, toksikologji, biologji molekulare, si prane laboratoreve te saj ashtu dhe prane atyre ne sherbim;organizimi logjistik per spostimin e kampioneve biologjike nen kontrollin e profesionisteve me automjete te pershtatshme dhe te pajisur me teknologji, asistenca ndaj klientit, menaxhimi i kampioneve, transporti dhe punimet per llogari te te treteve, blerja dhe menaxhimi i instrumentave, i reagenteve dhe i gjithe produkteve te nevojshme per permbushjen e qellimeve te shoqerise, promovimi i sherbimeve te konsulences profesionale shendetsore dhe te sherbimeve te laboratorit te analizave ne te gjithat format e specialisteve,zhvillimi i metodave te zgjidhjes se problemit/problem solving lidhur me menaxhimin e personelit shendetsor etj.Menaxhimi i kurseve te formimit, kualifikimit dhe rikualifikimit profesional te personelit etj.ofrimi i sherbimit te kerkimit, seleksionit e formimit te personelit te specializuar, menaxhim i strukturave shendetsore si farmaci, i restoranteve, qendrave mjeksore te konsulences etj
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Germano Massa 13
Fari Meminaj 42.5
Smeraldo Meminaj 1
Alessandro Biondi 1
LABORATORI ANALISI CARAVELLI 42.5
Sektori ekonomik: sherbime spitalore
Administratorė: Giovanna Cenni
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LABORATORIO POLIAMBULATORIO CARAVELLI
LABORATORIO POLIAMBULATORIO CARAVELLI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!