Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ALBANIAN MARKETING ASSOCATION 2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56621203D-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Promocion,telekonsulence,telemarketing,sherbime telefonike,sherbime asistence dhe office automation,Bar-Restorant-Hoteleri,Turizem,Gastronomi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: hoteleri-turizem
Administratorė: Eldi Abazaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBANIAN MARKETING ASSOCATION 2015
ALBANIAN MARKETING ASSOCATION 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!