Ndryshimi i fundit: E Martė, 10 Dhjetor 2019
ARBA SHIPPING AGENCY
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56621204L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet ne fushen e sherbimeve te anijeve dhe ngarkesave te tyre:praktikat dhe formalitetet e pritjes, perpunimit dhe e nisjes, sherbime portuale, motoskafi, nderrim ekuipazhi, furnizime te anijeve, charterim, brokerim dhe menaxhim, konsulence dhe asistence teknike dhe logjistike ne fushen e transportit detar.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Valbona Barjami 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Valbona Barjami
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ARBA SHIPPING AGENCY
ARBA SHIPPING AGENCY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!