Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
BOKOLLO-OIL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56622501K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregti me pakice dhe shumice te karburanteve, vajrave dhe lubrifikanteve. Lavazho.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Jani Bokollo 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Jani Bokollo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BOKOLLO-OIL
BOKOLLO-OIL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!