Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
LAVDIE GJOKA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56623202F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Tregetimi me pakice i karburantit dhe gazit te lengshem.Tregtim me pakice i artikujve te ndryshem industriale e ushqimore,materialeve te ndertimit,pajisjeve hidrosanitare,elektrike dhe elektrokteshpiake,pjeseve te kembimit per automjete,lavazho,servise etj.Bar-restorante
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Lavdie Gjokaj 50
Deli Gjokaj 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Lavdie Gjokaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LAVDIE GJOKA
LAVDIE GJOKA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!