Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Shqiponja e Shpejte
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56624001N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport,investime te cdo lloji ne shqiperi dhe jashte saj,imobilare,pjesmarrjen direkte ose indirekte ne te gjitha shoqerite apo ndermarrjet tregtare,industriale,financiare me pasuri te luajteshme apo te paluajteshme,kontrollin e administrimin e tyre ose pjesmarrjen ne te nepermjet marrjes se te gjitha mandateve ne gjirin e shoqerive apo ndermarrjeve ne fjale,blerjen administrimin,shitjen e te gjitha vlerave te luajteshme apo te paluajteshme te te gjitha te drejtave te shoqerise dhe ne nje menyre me te pergjithshme te gjitha operacionet e administrimit te portofolit te krijuar ne kete menyre, ndertime civile,industriale,turistike,bujqesore,rikostruksione dhe infrastruktures rrugore, autostrada,vepra arti,ujesjelles,kanalizime,impiante vadites si dhe sinjalizime rrugore
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Marco Sorgato 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Marco Sorgato
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Shqiponja e Shpejte
Shqiponja e Shpejte
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!