Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
STONE MONDIAL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56624202K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Nxerrje dhe perpunim guri,gure dekorative,mermeri, graniti e materiale te tjera te kesaj kategorie,import-eksport i tyre.Zbulimi dhe venia ne shfrytezim e minierave te gurit,mermerit,granitit e materialeve te tjera te kesaj kategorie.Transport magazinimi dhe perdorimi i lendeve plasese qe perdoren ne miniera.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Fatos Canaj 50
Muslli Kapaj 50
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Fatos Canaj, Muslli Kapaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
STONE MONDIAL
STONE MONDIAL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!