Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
FRENER TRADING HC
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56628203P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 105,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet privat ne fushen e tregtimit te mallrave te ndryshem industriale, ushqimore, bujqesore dhe blegtorale, prodhime deti, pije etj, me shumice e pakice, transport, tregtim barnash veterinare , import-eksport te mallrave te ndryshem.Hapje restorantesh, bar-kafe, qendra pushimi e kurative, fitnesi, hapje linjash inteneti etj, te ofroje kryeje e drejtoje sherbime sipermarrje, projekte e veprimtari te te gjitha llojeve, ne dobi te bashkepunimit, biznesit, mjedisit, menaxhimit, konsultimeve, investimeve, agjensi komisionere ne fushen e perfaqesimit, spedicionit, ndermjetesimit, marketingut etj.Te krijoje, bleje, financioje, investoje, te hyje ne marredhenie me te tretet, te kryeje sipermarrje dhe projekte te ofroje asistence etj.Te lidhe mareveshje tregtare e bashkepunimi me shoqeri te tjera.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Frenk Hodaj 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Alda Mone
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FRENER TRADING HC
FRENER TRADING HC
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!