Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
OREJNI 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56629205N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Pyllezime,permiresime pyjore,sistemime malore,ne fushen e ndertmit dhe meremetimit te veprave per sigurimin e ujit te pijshem e me kullota dhe livadhe etj.Hartimi i projekteve te pyllezimit ,trajtimit te pyjeve ,shfrytezimit te qendryeshem te pyjeve ,menaxhimit te pellgjeve ujembledhes,studime te ndryshme etj. Zbatime te punimeve pyjore,permirsimin e pyjeve grumbullimin edhe vjeljen e qendrueshme te prodhimeve pyjore jo drusore dhe flores spontane etj.Grumbullim dhe tregtim dhe eksport te bimeve medicinale.Grumbullim e blerje lende drusore nga pemet frutore nga individet,djegja e perpunimi i tyre ne qymyr si dhe tregtimi produkteve te krijuara.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Valbona Ēela 100
Sektori ekonomik: bujqesi; prodhime ferme; pemtari; vreshtari
Administratorė: Ylli Veshaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
OREJNI 2015
OREJNI 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!