Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
WITA HERBS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56630601K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korce
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 36,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Blerje, shitje prodhim, perpunim, trajtim dhe import - eksport te bimeve dhe/ose nenprodukteve te tyre te te gjitha llojeve. Blerje, shitje prodhim, perpunim, trajtim dhe import - eksport te te gjitha produkteve bujqesore dhe blegtorale dhe/ose nenprodukteve te tyre te te gjitha llojeve. Te kryej cdo/dhe te gjitha bizneset e ligjishme dhe/ose te angazhohet ne veprimtari apo aktivitete te ligjshme qe lidhen me qellimet e mesiperme sic jane import - eksport i materialeve te ndertimit, makinerite e perpunimit per te gjitha llojet e produkteve bujqesore dhe blegtorale.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Robert Themeli 49
Irma Wisna 51
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Robert Themeli, Irma Wisna
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
WITA HERBS
WITA HERBS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!