Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
IL MAX - 15
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56705401O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Diber
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregtimit me shumice e pakice dhe import-eksport te : Mallra industriale, ushqimore, lende te para, pjese kembimi per makina, pije, veshmbathje e konfeksione, hidro - sanitare, hidraulike, kanceleri per zyra e shkolla orendi shtepiake, mobilje, te ndryshme, paisje elektrike e elektronike, kinkaleri, elektro - shtepiake, kompjuterike, pjese kembimi per automjete, produkte bujqesore e blegtorale, fruta- perime, produkte te detit, bime medicinale eterovajore e mjeksore, prodhime kozmetike dhe estetike, parfumeri, kimike dhe detergjente, mishit dhe nenprodukteve te tij, bylmetrave. Hoteleri turizem, bar - kafe e restorant. Transport mallrash brenda dhe jashte vendit. Transport udhetaresh brenda e jashte vendit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Malvina Shehu 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Malvina Shehu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
IL MAX - 15
IL MAX - 15
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!