Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
Euro Market Freal
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L56712601P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korce
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Te bleje apo te zoteroje ne ndonje menyre tjeter, te importoje , magazinoje, ruaje, eksportoje apo tregtoje me shumice dhe pakice mallra te ndryshme, perfshire ato ushqimore, bujqesore e blegtorale, industrial , lende te pare minerare, si dhe te ēdo lloj malli tjeter te inkuadruara vecanerisht ne markete te permasave te ndryshme. 2.Import eksport dhe shitblerje me shumice dhe me pakice te cigareve, duhanit, produkteve te plastikes, gomes, lendeve drusore dhe mobiljeve, konfeksioneve te gatshme dhe produkteve gjysem te gatshme, kimikateve etj. 3. Te sherbeje si perfaqesues shitje dhe marketingu, agjent shitjeje per firma vendase dhe te huaja etj. Te angazhohet ne shitje me shumice dhe pakice dhe te hape dyqane, dege dhe/ose zyra po te jete e nevojshme per arritjen e qellimeve te shoqerise. 4. Te tregtoje pajisje optike ose elektronike si dhe montimin te ketyre pajisjeve. Import-eksport, tregtim produkte kancelarie. Te krijoje, zhvilloje e tregtoje programe kompjuterike. 5. Import eksport dhe shitblerje me shumice dhe me pakice te pjeseve te kembimit per makina te te gjitha tonazheve , produkteve hidrosanitare, hidraulike, duraluminit, pllakave te te gjitha llojeve, makina te te gjitha llojeve dhe tonazheve , te linjave te prodhimit dhe perpunimit , te materialeve te ndertimit dhe produkteve gjysem te gatshme etj. 6.Te ushtroje veprimtari te Duty Free Shop, ne perputhje me dispozitat ne fuqi. 7. Sherbime hotelerie, restorant, kafebar, kafe internet, qendra argetimi, qendra biznesi. 8. Aktivitete me pasuri te luajtshme dhe paluajtshme, 9. Transport i prodhimeve indrustriale e ushqimore brenda dhe jashte vendit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Fredi Kutrolli 25
Mertiaz Spahiu 50
Alket Kutrolli 25
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Fredi Kutrolli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Euro Market Freal
Euro Market Freal
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!