Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
"GRUPPO KONI"
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57512502N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e ndertimit si punime dheu, sistemime, ndertime civile, turistike, bujqesore, dhe kompletimin me instalimet e nevojshe per to, konstruksion dhe rikonstruksion godinash civile dhe ekonomike veshje fasadash etj, brenda dhe jashte shtetit.Punime dhe ndetime civile te llojeve te ndryshme, industriale, turistike, bujqesore, deri ne mbi dy kat etj dhe kompletim me instalimet e nevojshme per to ndertime rruge kat.IV, V,sillosa, kulla,kulla uji pre betonarmeje, themele te vecanta.Ndertime rrugesh, kanalizimesh, rikonstruksion godinash civile. Veprimtari ne fushen e ndertimit, punime dheu, sistemime,taracime terrenesh, ndertime civile dhe ekonomike, ndertime civile dhe industriale, tiristike, bujqesore, veshje fasadash, sherbime publike, riparime te pjesshme trotuaresh dhe kanalizime, ndertime banese shteterore, private dhe objekte te tjera te cdo lloji, ne shqiperi dhe ne dhe shtete te tjera. Prodhime parafabrikate te ndryshem, ndertime urash dhe rrugesh ujesjellsa etj. Tregtim me shumice dhe pakice, import eksport te gjitha llojet e materiale te ndertimeve , vegla ndertimeve, mjete dhe makina qe perdoren gjate ndertimeve. Tregtim me shumice e pakice, import eksport te gjitha llojet e automjeteve e autoveturave, si dhe automjeteve industriale dhe pjeseve te kembimit per to, mjete per spostim dheu (eskavator, fadroma etj).Blerje, shitje, dhe perpunim te gjitha llojeve te duraluminit dhe aluminit si;Dyer,dritare,fasada,vetrata etj si dhe aksesoret perkates, si dhe te gjithe llojet e xhamave.Tregtimin e naftes, benzines, gazit lengshem si dhe nenproduktet perkatese.Bar- Restorant- Hotel. Projektim dhe konsulence arkitektonike dhe inxhinierike.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Nik Nikolli 50
Sander Nikolli 50
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Anton Ndreca
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"GRUPPO KONI"
"GRUPPO KONI"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!