Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
AEN-CUBI
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57513201P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Kukes
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-Eksport. Transport dhe prodhim duralumini, plastike, xham, riparime te ndryshme. Transport dhe tregtim te gjitha materialeve ndertimore. Transport minerale.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Astrit Cubi 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Astrit Cubi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AEN-CUBI
AEN-CUBI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!