Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
NECRON
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57516201H-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Kukes
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import dhe shitje pijesh alkolike dhe jo alkolike , produkte ushqimore dhe automjeteve .
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Afrim Rrustolli 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Afrim Rrustolli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
NECRON
NECRON
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!