Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
BICI -1
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57522301U-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Punime dheu murature, betonimi. Ndertime civile, industriale, turistike. Tregtim mallra industriale, karburante.Transport udhetaresh brenda e jashte vendit. Shfrytezim gure gelqeror,dhe mbushes,prodhim inertesh dhe tregtim te tyre. Ushqim socil, Bar – Restorant. Hoteleri
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Hysni Bici
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BICI -1
BICI -1
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!