Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
MARBELLA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57523101N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Berat
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Prodhimi i produkteve dhe gjysėmprodukteve me materiale dhe lėndė tė para tė porositėsit nėpėrmjet regjimit tė pėrpunimit aktiv (fason). Prodhime tekstile, rrobaqepsi, shitblerje tė lėndės sė parė dhe e konfeksioneve tekstile. Shėrbime dhe ndėrmjetėsime nė fushėn e tekstileve.Grumbullimi, pėrpunimi dhe tregtimi i lėkurave eksport-import.Prodhimi dhe tregtimi i kėpucėve, i veshjeve prej lėkure si dhe i artikujve tė ndryshėm prej lėkure. prodhimi, pėrpunimi dhe tregtimi i produkteve me karakter industrial e bujqėsor import-eksport. Import eksport dhe tregtim me shumicė e pakicė tė mallrave industrial e ushqimorė, fruta perime, i lėndėve tė pėrpunuara e tė papėrpunuara, materiale ndėrtimi, materiale hidrosanitare, materiale elektrike, paisje elektroshtėpiake tė paisjeve tė teknollogjisė sė zhvilluar elektronike pėr pėrdorim nė fusha tė ndryshme si nė industri, bujqėsi, shėndetėsi, etj. Transport kombėtar e ndėrkombėtar i mallrave dhe udhėtarėve pėr vete e tė tretė. Shoqėria mund tė realizoj ēdo operacion financiar apo tregtar qė lidhet direkt apo idirekt me objektin e saj, brėnda limiteve tė parashikuara nga legjislacioni nė fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Aleksandėr Likaj 100
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Aleksandėr Likaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MARBELLA
MARBELLA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!