Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
VELLEZERIT ĒELA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57526902P-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Diber
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Kerkimit, zbulimit te vendburimeve te mineralit te kromit dhe mineraleve te dobishme ne te gjithe territorin e vendit. Studimit dhe projektimit te hapjes , pergatitjes e shfrytezimit te vendburimeve te mineraleve te dobishme me punime nentoksore dhe siperfaqesore / karriera /. Shfrytezimit te mineraleve te kromit, pasurimi i mineralit te kromit ,shkrirjes se mineralit te kromit duke patur si produkt perfundimtar koncentratin e kromit dhe te ferrokromit . Eksportin, importin dhe tregtimi i minaralit te Kromit, lendeve te para dhe ndihmese per prodhimin e ferrokromit, brenda dhe jashte vendit. Magazinimi ne depo i lendeve plasese dhe shperthyese si dhe ruajtja e tyre per perdorim civil . Perdorimi i lendeve plasese dhe shperthyese ne kryerjen e punimeve per hapjen dhe shfrytezimin e mineraleve ne karrjera e nentoke per perdorim civil. Transport mallrash dhe udhetaresh me mjetet e vete shoqerise
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: industri nxjerrese
Administratorė: Elton Ēela
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
VELLEZERIT ĒELA
VELLEZERIT ĒELA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!