Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
NEROALB-2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57528201V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Kukes
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Prodhim dhe tregtim birre.Import-eksport dhe tregtimi me shumice dhe pakice i produkteve ushqimore,industriale,bujqesore,blegtorale bimeve medicionale,eterovajore,duhanit,cigareve e pijeve alkolike e tjere.Sherbime Bar-Restorant-Hotel.Import dhe eksport i mallrave te ndryshme te industrise se lehte.Import-Eksport dhe tregtim me shumice dhe pakice te mallrave te ndryshme te industrise elektroshtepiake,elektronike,elektrike,ndertimit e te tjera,mjete bujqesore dhe farerave,minimarket,kancelari e tjere.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Neron Ēerkezi 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Neron Ēerkezi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
NEROALB-2015
NEROALB-2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!