Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
K.T.P. KĖSHILLIM
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L57602501E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Konsulence dhe mbeshtetje teknike per ndermarrjet,shoqerite,organizim dhe drejtim te aktivitetit te biznesit te tyre. -Sherbim administrativ kontabel,shoqeror,informues per ndermarrje dhe shoqeri private.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Xhovan Bregu 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Xhovan Bregu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
K.T.P. KĖSHILLIM
K.T.P. KĖSHILLIM
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!